Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Корецької міської ради

Дата: 20.04.2022 16:03

Сьогодні, 20 квітня 2022 року, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Корецької міської ради, на якому розглянуто питання про забезпечення пожежної та техногенної безпеки на об’єктах, що належать до сфери управління Корецької міської територіальної громади .До зазначеної категорії відносяться 28 об’єктів освіти, з них: 22 заклади загальної середньої  освіти, 6 закладів дошкільної освіти та 1 професійно-технічний навчальний заклад; КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості», КЗ «Мистецька школа», КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа», КУ «Корецький інклюзивно-ресурсний центр», КЗ «Центр культури, дозвілля, туризму, бібліотечної та музейної справи»; заклади охорони здоров’я громади, з них: КНП «Корецька міська лікарня», КНП «Корецький центр ПМСД», до складу якого входять 4 лікарських амбулаторії загальної практики сімейної медицини, 2 фельдшерсько-акушерських пункти, 13 пунктів здоров’я; КЗ «Корецький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», до складу якого входить стаціонарне відділення у с. Крилів. Відповідним рішенням зобов’язано керівників зазначених закладів освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту забезпечити належне своєчасне виконання протипожежних заходів, передбачених приписами органів державного нагляду та інформувати виконавчий комітет про хід їх виконання.

Окремим рішенням призначено Івана МАРКЕВИЧА, заступника міського голови, керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації місцевого рівня у Корецькій міській територіальній громаді. Із зазначених питань інформував членів виконкому Олег ВЛАСЮК, начальник відділу інформаційної політики, технологій та захисту інформації , відповідальний з питань цивільного захисту у міській раді.

Також  розглянуто три питання за клопотанням Служби у справах дітей в частині захисту прав та інтересів дітей, передбачених чинним законодавством, зокрема: про встановлення піклування над дитиною-сиротою та про надання дозволу на вчинення правочину, За результатами розгляду прийняті відповідні рішення.

Окрім основних питань, також розглянуто 22 заяви від жителів територіальної громади про надання матеріальної допомоги