Благоустрій триває!

Дата: 20.04.2022 17:31

Громада продовжує працювати на благо громади, тавтологія, але так і є. Сьогодні в кожного повинен бути життєвий девіз, як у нашої Житомирської бригади: «Ніхто, крім нас». Ніхто, крім нас не прибере сміття, не посадить деревце, не змете вулицю – все в наших руках! Витрачаємо час, що нам відведено, розумно!

Продовжуються ремонтні роботи водовідвідної стічної труби по вул.. Київська-Гарбарська. Проведено грейдерування доріг по вулиці І. Франка та провулку Анатолія Гаврилюка для підвищення прохідності автотранспорту. Поправляємо бордюри, підбілюємо деревця, фарбуємо паркани.

Працють і старостинські округи, зокрема Новокорецький. Здійснені заходи щодо впорядкування місцевого кладовища. Очищали та приводили до естетичного вигляду центральну вулицю.

Працівниками КЗ "Центр культури, дозвілля, туризму, бібліотечної та музейної справи" Корецької міської ради наведено лад на літньому майданчику, що на території міського парку.

Слідкуймо разом за чистотою міста!

Слава Україні!