Соціальні працівники власноруч випекли пасочки та передали їх своїм підопічним

Дата: 21.04.2022 10:13

Великдень святкують у всьому світі. Назвати цей день рядовим святом було б неправильно, адже воно вважається головним днем у році для всіх православних християн. Кожен, хто шанує це свято, отримує надію на порятунок, адже воскрес Христос. Світле Воскресіння прийнято наповнювати добрими справами. Паска – символ Великоднього свята. Соціальні працівники  територіального центру сіл нашої громади власноруч випекли пасочки та рознесли по домівках кожному із своїх підопічних.

Дякуємо підприємцям міста та с. Крилів, які долучилися до доброї благодійної справи, надавши смачні святкові пасочки для внутрішньо переміщених осіб, одиноких непрацездатних громадян, осіб похилого віку, осіб з інвалідністю, які обслуговуються вдома та проживають у відділенні стаціонарного догляду територіального центру.

Працівниками закладу пасочки доставлені незахищеним верствам населення.

Не залишились осторонь доброї справи такі підприємці:

Цибанюк К., Петришин І., Якубець М., Годун А., Ткачук М., Макарук В., Столярчук Л., Соя Ю., Грязіна С., Годун В., Корнійчук Л., Ткачук Г., Масленчук І., Дикий І., Гурська О., Осипчук А., Струк М., Ковалевич О., Вознюк В., Ткачук О., Андросович Н., Грабовська Л., Завадський Г., Авлахова А., Зайковська Т., Данилюк Л., Федоришина г. Чернега і. Харчук В. та магазини: ТМ «ЕКО МАРКЕТ», «Форсаж»,» «ЧУДО НИВА», «Комора».

Дякуємо всім ВАМ!!!

Смачної паски! Все буде Україна! Разом ми переможемо!