Переселенцям – якісні умови

Дата: 21.04.2022 17:11

З метою вивчення організації поселення внутрішньо переміщених громадян у населених пунктах нашої  територіальної громади 20 квітня до нас завітала делегація Департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації та Інформаційно-аналітичного центру медичної статистики Рівненської обласної ради. Вони відвідали ряд місць компактного проживання переселенців, зустрілися з Корецьким міським головою Людмилою Дмитрук, її заступником Юрієм Добровольським, ознайомилися з відповідною роботою за цим напрямком відділу соціального захисту населення міської ради.

У нашій громаді наразі зареєстровано офіційно 1443 внутрішньо переміщені особи. Ми є однією з найбільших громад області, як прийняли біженців з територій, де ведуться бойові дії, надаючи їм тимчасовий прихисток. Розселення відбувається практично по всій громаді.

Гості відмітили належний рівень організації і координації роботи. Зокрема, вони відмітили добре налагоджену роботу у місцях масового поселення. Це – у нашій лікарні відновного лікування, приміщеннях ФОП Бордюка В.П. та жіночого монастиря. Все робиться комплексно і злагоджено, особливо звертається увага на якісний санітарний стан приміщень та забезпечення всім необхідним поселенців (одягом, засобами гігієни, продуктами харчування, медичним обслуговуванням).

З ініціативи міського голови, під час відвідин, переселенці отримали великодні паски.