Великдень в окопах, але з пасками та писанками

Дата: 22.04.2022 22:21

Корчанами та всіма небайдужими нашими громадянами, волонтерами відправлено великодні кошики на Чернігівщину, що постраждала від російської окупації. Все було доставлено та люб’язно прийнято мешканцями постраждалого регіону.

Та ми не зупинились і вирішили, що не можемо залишити без уваги наших бійців, які на передовій, на Донеччині. Тому ми знову зібрали 3 мікроавтобуса з пасочками, писанками та різними смаколиками, які поїдуть прямо до них.

Дякуємо Користівському старостинському округу та голові Шевчуку О. В., жителям сіл: Головниця, Забара, Калинівка, Користь, Новини та Сапожин; які зібрали 2 автомобіля (1268 великодніх пасочок).

Дякуємо голові Повар О. П. Веснянського старостинського округу, яка передала великодні смаколики із с.Голичівка, с.Морозівка, с.Сторожів, с.Весняне.

Також, дякуємо голові Грабовському М. М. Новокорецького старостинського округу та с. Новий Корець.

Дякуємо всім волонтерам, що допомагали, пекли, пакували, а також, які доставлять провіант військовим.

Христос Воскрес! Воскресне і Україна!