Міжнародний день музеїв

Дата: 18.05.2022 15:46

1??8?? травня – це день, коли весь світ відзначає Міжнародний день музеїв. Для суспільства важко переоцінити роль музеїв. Саме тут зберігаються таємниці минулого і саме тут можливо відчути живий подих історії.

????Так історично склалося, що вже майже як чверть століття, справжнім серцем нашої історії є Корецький історичний музей! Це, по справжньому, дивовижне місце, улюблене багатьма. Немов у вишуканій старовинній скрині, зберігаються тут найцікавіші сторінки історії нашої громади, мов перли, притягують до себе своїми хроніками, подіями, експонатами, цікавинками.

????Вітаємо зі святом працівників Корецького історичного музею та всіх причетних до цієї історичної справи людей. Нехай заклад наповнюється артефактами та подіями, а тіла і душі ваші – здоров’ям та силою. Процвітання вам та наснаги в цій цікавій справі. Мирного неба??

Слава Україні??