Психологія без кордонів: фахівці пробації консультуватимуть людей онлайн та в аудіоформаті

Дата: 19.05.2022 10:07

??Від сьогодні розпочинає свою роботу новий Telegram-канал «Психологічна підтримка пробація». Цей ресурс створено психологами пробації, які об’єдналися для психологічної підтримки та надання консультацій співробітникам, клієнтам та волонтерам пробації не залежно від їх місця проживання чи тимчасового перебування.

??Уся допомога в рамках такого проєкту буде надаватися безкоштовно з дотриманням конфіденційності й тактовності!

Консультації БЕЗКОШТОВНІ і можуть проходити як у відео/ телефонній розмові, так і (зважаючи на ситуацію) у форматі обміну повідомленнями.

Як отримати психологічну допомогу?

1. Перейти в Телеграм-канал за посиланням https://t.me/psysupportinprobation (де детально прописано алгоритм усіх можливих форм звернення та отримання психологічної підтримки).

2. Обрати фахівця за конкретним напрямом спеціалізації або звернутись за допомогою до модератора групи та залишити свій запит.

3. У найкоротший термін відповідний спеціаліст сконтактує з Вами та надасть необхідну допомогу.

На даний час психологи готові надавати консультації щодня з понеділка до п’ятниці з 09:00 - 18:00 год. Залишити свою заявку можна у будь-який зручний час.

Війна – це стрес для кожної людини. При підтримці професійних психологів завжди легше подолати будь-які виклики чи пережити навіть шокуючі обставини. Новий телеграм–канал об’єднав фахівців, які орієнтовані саме на психологічну підтримку українців у зв’язку з подоланням впливу травмуючих подій внаслідок збройної агресії російської федерації.

Кваліфіковані психологи пробації вже готові вам надати необхідну психологічну допомогу! Не відмовляйтеся від спілкування! Це надзвичайно важливо!

#UAразом Разом ми сильні! Слава Україні!????????