З Днем Європи!

Дата: 21.05.2022 10:48

Цьогоріч ми відзначатимемо День Європи в Україні 21 травня в стані повномасштабної війни проти російського агресора.

Відзначення Дня Європи у нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи, усвідомлення нами своєї європейської ідентичності, своїх історичних та культурних коренів. Саме зараз українці разом з іншими європейськими народами демонструють свою єдність в утвердженні спільних цінностей – демократії, свободи, рівності та гідності.

З початком повномасштабного вторгнення окупаційних військ рф на територію нашої держави європейці мобілізувалися, щоб допомогти та підтримати нас у різних сферах. Коли українці змушені були залишати свої домівки через бойові дії, Європа відкрила свої двері та дала прихисток сотням тисяч наших земляків. Дякуємо!

Україна непохитна в своєму виборі майбутнього – ми є частиною європейської родини та впевнено рухаємося до членства в ЄС.

УКРАЇНА - СИЛЬНА, ЄВРОПЕЙСЬКА ДЕРЖАВА!

СЛАВА УКРАЇНІ!