У КОРЦІ НА КОЛІНАХ ЗУСТРІЛИ ЗАГИБЛОГО ГЕРОЯ

Дата: 22.06.2022 19:44

У Корці зустріли тіло загиблого захисника Олега Ільїна. Його привезли на рідну землю у середу, 22 червня.

Родина, друзі, близькі, знайомі та небайдужі жителі громади навколішки зустріли Героя.

Виконуючи бойове завдання під Попасною, Олег отримав поранення від ракетно-бомбового удару та потрапив до лікарні, де на 40-му році пішов із життя.

Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Сумуємо та підтримуємо рідних у важку годину скорботи. Нехай опіка Всевишнього та наші молитви полегшать гіркоту втрати і родинне горе. Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях.

Вічна пам’ять тим, хто ціною власного життя та здоров’я захищають нашу державу від російського окупанта.

Герої не вмирають…