В цьому році вперше в історії України День молоді відзначають в Міжнародний день молоді – 12 серпня

Дата: 12.08.2022 15:38

Українська молодь завжди готова боронити та захищати незалежність України. Своєю хоробрістю українці змінюють хід історії і показали світу, що таке справжня боротьба вільних людей за право вибору.

??За статистикою, третина українців (18-60 років) залучені до захисної і волонтерської діяльності. Кожен другий перераховував кошти на допомогу українській армії (51%), кожен третій розповсюджував інформацію про війну за кордоном (33%), майже кожен третій збирав необхідне для ЗСУ (27%), кожен десятий – вступив до складу територіальної оборони (11%).

Зазвичай, на це свято, проводилися найрізноманітніші заходи: спортивні змагання?????, святкові концерти???, ігри???? та розваги?. В цьому році Україна знаходиться у війні?. І наша надзвичайна молодь? не стоїть осторонь цих драматичних та часто трагічних подій. Молоді люди у лавах Збройних Сил України протистоять ворогу?, збирають допомогу, як волонтери для свого війська, для внутрішньо переміщених осіб, допомагають людям на деокупованих територіях??? та роблять ще багато, багато інших важливих справ, якими приближають нашу Перемогу. В кожного з вас вже такий життєвий досвід, якого не було у попередніх поколінь.

Віримо у ПЕРЕМОГУ, боремось заради ПЕРЕМОГИ, заради НАШОЇ УКРАЇНИ і НАШИХ ДІТОК!

З Днем молоді, адже саме ви – майбутнє України!