ДРУГИЙ ЗАЇЗД УЧНІВ ЗЗСО "КОРЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ" ДО ПОЛЬЩІ ЗАВЕРШЕНО!

Дата: 15.08.2022 10:50

Друга група учнів ЗЗСО "Корецька гімназія" повернулась з оздоровчого відпочинку на берегах Балтійського моря, який тривав з 3 серпня по 13 серпня.

Нагадаємо, що це вже друга подорож школярів до Польщі, яку профінансував Карітас Ельблонгський та Карітас Польща.

Діти гарно оздоровились та відпочили, отримали безліч вражень, адже програма була насиченою: побували у містах Гданськ (прогулянка Старим містом), Мальборк (відвідини дино парку та екскурсія палацом) та Штутгоф (екскурсія концентраційним табором), здійснили прогулянку по Віслі до моря, відвідали острів птахів та морських котиків, спілкувались з друзями, займались спортом, розважались та проводили активні ігри на свіжому повітрі.

Вкотре висловлюємо щиру подяку Войцеху Боровському, директору Карітас Діецезії Ельблонгської за підтримки Томаша Адр'яна, власника ПП "Інвест Адам" за неоціненну допомогу та оздоровчий відпочинок дітей на берегах Балтійського моря, який був дійсно яскравим та незабутнім!