Вітаємо Давида з призовим місцем!

Дата: 15.08.2022 15:59

Молодість - це не просто певний період у житті людини, а ще й особливий стан душі. Тому День молоді вважається святом творчості, енергії, пізнання та реалізації найсміливіших задумів.

?Цьогоріч Україна вперше відзначала День молоді разом міжнародною спільнотою. З цієї нагоди з 12 по 15 серпня 2022 року на території Рівненської області комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області проводив обласний молодіжний фестиваль «Спортивний. Активний. Молодий» (САМ).

??За його умовами, учасники знімали відео, у якому демонстрували спортивні активності, що популярні серед молоді. Зокрема, з використанням роликових ковзанів, біговелів, різноманітних самокатів тощо, заняття з вуличної гімнастики, паркуру та інше. Змагання проходили у двох категоріях: ??індивідуальні та ??командні.

??Переможці та призери визначалися шляхом голосування у події «Фестиваль «САМ» на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини» у соціальній мережі «Фейсбук». А вболівала за них її ??семитисячна аудиторія!

?Отож, за підсумками проведення фестивалю, визначилася трійка призерів в індивідуальних змаганнях:

?1 місце – Іван Мороз (м. Рівне);

?2 місце – Давид Миколайчук (м. Корець);

?3 місце – Сергій Карпюк (с.Острів, Мирогощанська ТГ).

У командних активностях переможцями стали:

?1 місце – Анастасія Прокопчук та Ангеліна Шевчук (Миколаївська гімназія, Повчанська ТГ);

?2 місце –Іван Загорулько та Дарина Москалюк (Повчанська ТГ);

?3 місце – Владислав Колесник та Вікторія Головач (Демидівська ТГ).

Вітаємо всіх! Уперед, до нових перемог! ??Майбутнє України — у надійних руках!????

Джерело: "Спорт для всіх - Рівненщина".