Волонтерський БУР-табір Будуємо Україну Разом - БУР триває!

Дата: 16.08.2022 17:12

Підходить до завершення 5-ий день, тож підсумуємо: підготовчі роботи до ремонту тривають, а от укриття вже повністю завершено та готове до використання.

Фото без описуФото без описуФото без опису Фото без описуЗавершено роботу над патріотичним муралом на приміщенні ЦДЮТ.

Фото без описуФото без описуОдночасно, розпочато роботу над створенням нового муралу на паркані біля будівлі Укрпошти.

Активна діяльність волонтерського табору не залишилась без уваги – сьогодні представники ITV MEDIA GROUP відвідали табір та поспілкувались з начальником відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Корецької міської ради Романом Силіним, директором КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Корецької міської ради Ориною Витовщик, керівницею табору Анастасією Загоруйко та іншими учасниками табору про вже зроблену роботу, ідеї та цілі.

Табір у розпалі, тож попереду ще багато активностей!