ЗАПЛАНОВАНО ЧАСТКОВЕ ПРИПИНЕННЯ ГАЗОПОСТАЧАННЯ У М. КОРЕЦЬ

Дата: 19.08.2022 15:03

Фото без описуЗа повідомленням Здолбунівського відділення АТ «Рівнегаз», у зв'язку з проведенням технічного обслуговування газових мереж та виконання планових ремонтних робіт на них для забезпечення безперебійного та безаварійного газопостачання, з 25 серпня 2022 року  по 26 серпня 2022 року з 8-00 буде проведено припинення газопостачання вул. Сергія Мосійчука,  вул. Л. Українки, вул. Зелена, пров. Зелений, вул. Тиха, вул. Коцюбинського, вул. Довженка, вул. Котляревського, вул. Корецька та частина вул. Володимирська в м. Корець.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! До початку виконання робіт необхідно перекрити  крани на газовому обладнанні та на опусках перед ними.

До пуску газу на газове обладнання необхідно відкрити квартирку та провітрити приміщення не менше 10 хв.

При появі в приміщенні запаху газу слід негайно припинити користування газовими приладами, перекрити крани на приладах, відчинити вікна і кватирки для провітрювання приміщення, викликати аварійну службу за тел.104, не запалювати вогонь, не курити, не вмикати і не вимикати електроосвітлення і електроприлади.

Кількість абонентів, що заплановані до відключення  – 213.

Відновлення газопостачання буде проводитись 26 серпня 2022 року з 15-00 після стовідсоткового доступу до газового обладнання в житлових будинках.