СИМВОЛ БОРОТЬБИ ЗА СВОБОДУ

Дата: 23.08.2022 15:00

Сьогодні, у День Державного Прапора України, відбулося відкриття меморіальних дощок нашим загиблим землякам Василю Харчуку, Олегу Ільїну, Олександру Леунову.

«За право жити у вільній Україні, мати свої державні символи, ми платимо дуже високу ціну, найдорожче, що є в кожної людини – життя. Як повідомив головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний, майже 9 тисяч українських героїв загинули у війні, яку розв’язала росія. Серед них і наші земляки, вшанувати пам’ять яких ми зібрались», - зазначила голова Корецької громади Людмила Дмитрук.

Почесне право урочистого підняття Державного Прапора було надане начальнику П’ятого відділу Рівненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Юрію Кудрявцеву, командиру добровольчого формування Корецької територіальної громади Валерію Кондратюку та сину загиблого захисника – старшого сержанта Олександра Леунова Михайлу.

Фото без описуФото без опису

Поминальну літію за загиблими та освячення меморіальних дощок звершив Благочинний Корецького благочиння настоятель Свято-Воскресенського храму Православної церкви України протоієрей Іван Мациканич.

Фото без описуФото без опису

Пам’ять всіх захисників, полеглих за Україну, вшанували хвилиною мовчання.

А ми, живі, мусимо пам’ятати тих, хто віддав душу Богові, честь – Україні, серце – дружині, а собі – здобув повік нев’янучу славу. Вони для нас – взірець мужності та жертовності!

Давайте будемо гідними тих героїв, які віддали та віддають своє життя заради того, щоб ми мали шанс жити.

Слава Україні! Герої не вмирають!