ВІДБУЛИСЬ СПОРТИВНІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ У КОРЦІ

Дата: 25.08.2022 11:17

День Незалежності України у м. Корець відзначили спортивно та активно.

На стадіоні «Колос» відбулися змагання з футболу, участь в яких взяли 4 команди: «Юність» с. Гірки Ярунської громади, «Спорт-Лідер» Піщівської громади, команда с. Великі Межирічі Великомежиріцької громади та «Ураган» с. Жадківка Корецької громади.

За результатами жеребкування, утворились півфінальні пари «Юність» - «Спорт-Лідер» та «Ураган» - Великі Межирічі.

У першому півфінальному матчі, який завершився з рахунком 0:0, перемогу у серії післяматчевих пенальті здобула команда «Спорт-Лідер».

Другий  півфінальний матч завершився перемогою команди «Ураган» з рахунком 3:1.

У матчі за 3-тє місце перемогу здобула команда «Юність» з рахунком 7:1. У фіналі зустрілись команди «Ураган» та «Спорт-Лідер», перемогу здобув «Ураган» з рахунком 4:1.

Призерів нагородили грамотами та кубками. Кращі гравці отримали особисті призи (Родіон Пришва (команда «Ураган» забив 6 мячів).

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

На базі місцевої ДЮСШ відбулися змагання з волейболу серед дорослих. Учасниками були команди із с. Крилів, збірна вчителів громади та ветерани громади. Всі учасники нагороджені грамотами та медалями.

А на футбольному полі по вул. Київській провели турнір з міні футболу серед учнів 5-7 класів. Взяли участь 6 команд: «Орли» (м. Корець), «Ліцей» (м. Корець), ФК «Корець», ФК «Корець футбол», команди с. Користь та с. Морозівка.

За результатами змагань 1 місце посіла команда «Орли» (тренер Армен Авитесян), 2 місце  - команда с. Користь, а 3-тє – команда с. Морозівка.

Усі учасники нагороджені цінними подарунками міської ради.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Вітаємо переможців та учасників змагань! Натхнення, сили, витривалості та перемог!