Делегація Корецької громади відвідала Бихаву

Дата: 30.08.2022 09:30

Минулими вихідними польське місто-побратим Корця Бихава відзначало «Свято Врожаю».

На запрошення гміни Бихава делегація від Корецької територіальної громади на чолі з головою Людмилою Дмитрук та колектив народного аматорського ансамблю української пісні «Серпанок» відвідали Бихаву та взяли участь у святкуваннях. Концертна програма ансамблю «Серпанок» була благодійною. Вона була внесена до загальної програми святкування та тривала годину.

Під час візиту міський голова Людмила Дмитрук зустрілась з міським головою Бихави Янушом Урбаном та мером французької комуни Ла Шапель Сур Ердре Фабрісем Русселем – підписали трьохсторонній меморандум про співпрацю та взаємодопомогу між французькою комуною, гміною Бихава та Корцем.

Для потреб добровольчого формування Корецької територіальної громади від міста-побратима Бихави було передано військову форму. А для учнівської молоді французькі друзі передали канцелярське приладдя.

Дякуємо за всю підтримку та допомогу, отриману від польських і французьких друзів та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!