Реєструйся в ДАР і отримай державну допомогу

Дата: 31.08.2022 12:50

Фото без описуАграрії області вже можуть взяти участь в програмі підтримки. Мова йде про дрібних агровиробників, які мають в користуванні до 120 га землі? або до 100 корів?.

Вони можуть одержати субсидію на:

? одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар). Розмір фінансування 3100 гривень на 1 гектар, але не більше 372 000 гривень для одного отримувача;

? спеціальну бюджетну дотацію за утримання ВРХ (корів) усіх напрямів продуктивності. Дотація у розмірі 5300 грн надається на кожну корову, яка перебуває у власності отримувача, ідентифікована та зареєстрована відповідно до законодавства станом на дату подання заявки. Але не більше ніж 530 000 гривень на одного отримувача.

Зареєструватися із 01 вересня 2022 року в ДАР можна за посиланням: www.dar.gov.ua