Рівненська область, Рівненський район

Жадківський «Ураган» провів товариський матч з ФК «Горбаків»

Дата: 05.09.2022 09:02
Кількість переглядів: 208

На запрошення футбольної команди з с. Горбаків Жадківський «Ураган» 4 вересня провів товариський матч з ФК «Горбаків» присвячений пам’яті Богдана Кухаря (капітана ЗСУ).

Початок матчу проходив за повної переваги господарів поля, яку наші футболісти витримали та на 17 хвилині в результаті контратаки повели у рахунку 1-0, голом відзначився Родіон Пришва. Після забитого голу гра вирівнялася та проходила на зустрічних курсах. В другій половині першого тайму після масованої атаки ФК «Горбаків» знову в швидкій контратаці голом відзначився Олександр Пясецький. Перший тайм завершився з рахунком 2-0. Другий тайм проходив за рівної боротьби з масою гольових моментів як біля одних так і біля других воріт, проте забити не вдавалося ні одній команді. В кінці гри, в результаті атаки нашої команди, все ж таки вдалося забити Вадиму Семенюку, який довів рахунок до 3-0 з яким матч і завершився.

Вітаємо ФК «Ураган» з перемогою та дякуємо ФК «Горбаків» за запрошення на матч.