ЩАСТИ ВИПУСКНИКАМ НАШОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 05.09.2022 12:49

Цьогоріч школи Корецької громади закінчили 295 дев’ятикласників та 203 одинадцятикласники. Всі випускники дев’ятих класів продовжать навчання у закладах освіти: 133 продовжать навчання у десятих класах, 115 – у професійних ліцеях та училищах, 33 – у ВУЗах І-ІІ рівня акредитації.

Із усієї кількості випускників одинадцятих класів продовжать навчання 195 дітей (151 у ВУЗах ІІІ-ІV рівня акредитації, 14 у ВУЗах І-ІІ рівня акредитації, 30 у ПТУ), 6 працевлаштовані у сфері послуг, 2 випускники поки що не визначилися. Варто відзначити, що студентами вищих навчальних закладів стали 98 % випускників одинадцятих класів, з яких 72 % дітей вступили на державну форму навчання.

Бажаємо нашим випускникам сміливості та впевненості у досягненні поставленої мети, змістовного та цікавого навчання, вірних друзів та нових злетів!

Станіслав Вербицький

Ірина Мирончук