ВІТАЄМО НАШИХ СПОРТСМЕНІВ!

Дата: 09.09.2022 16:44

Напередодні Дня фізичної культури і спорту в Корці  відбулась зустріч керівництва громади, вчителів фізичного виховання, спортсменів, громадських активістів.

Обговорили розвиток спорту, проведення спортивних заходів, розглянули проблемні питання спорту в освітніх установах громади.

З нагоди свята, за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури та спорту в Корецькій громаді,  вручили подяки вчителям фізичного виховання, тренерам Корецької ДЮСШ та спортивним активістам громади: Армену Аветисяну, Валентині Білевич, Олександру Власюку Олексію Коркунцю, Юрію Кречмаровському,  Михайлу Літвінчуку, Валентину Ніколайчуку, Юрію Рижуку, Віталію Савчуку та Олександру Харченку.

Святкову програму з нагоди Дня фізичної культури і спорту представили вихованці Корецької ДЮСШ та освітніх закладів.

Напередодні свята вітаємо спортсменів, тренерів, усіх фахівців галузі фізичної культури і спорту, всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху та здорового способу життя, кожного жителя громади, хто пов’язав своє життя з фізичною культурою та спортом. Бажаємо корецькій спортивній громаді міцного здоров’я,  добра та щастя,  наполегливості  та наснаги, успіхів, нових спортивних перемог і вершин!