ІЗ ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ БІБЛІОТЕК!

Дата: 30.09.2022 12:00

Зараз наші бібліотеки є тим осередком, де можна з цікавістю провести час не лише за читанням – вони, в першу чергу, є комунікативними майданчиками де проводять майстер – класи, презентації, літературні читання, творчі вечори.

Тут цікаво, гамірно, активно та яскраво, особливо сьогодні, адже відзначаємо гарне та творче свято – Всесвітній день бібліотек.

Невичерпного натхнення та успіху побажав бібліотекарям заступник міського голови Іван Маркевич, адже їх робота вимагає постійного пошуку, творчості та вдосконалення.

До професійного свята за багаторічну сумлінну працю, популяризацію української літератури та української книги, інформаційне забезпечення бібліотечної справи, організацію змістовного дозвілля дітей і молоді, подяки Корецької міської ради вручили бібліотекарям публічно-шкільних бібліотек КЗ «Центр культури» Корецької міської ради - Бобровській Тамарі Михайлівні (с. Копитів) та Герус Валентині Володимирівні (с. Новий Корець).

Щиро вітаємо усіх причетних! Креативу, розвитку, нових ідей та миру!