ВІДБУДЕТЬСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 16.11.2022 10:46

Фото без описуВідповідно до розпорядження міського голови від 09.11.2022 року № 157-Р «Про скликання чергової тридцять третьої сесії Корецької міської ради восьмого скликання» 24 листопада 2022 року відбудеться пленарне засідання тридцять першої чергової сесії Корецької міської ради восьмого скликання об 11:00 у малому залі засідань приміщення Корецької міської ради.

Пропонований графік засідання постійних комісій:

1. Спільне засідання постійних комісій: питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, податкової та регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва та з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, соціального захисту, молодіжної політики, зв’язків з політичними партіями та громадськими об’єднаннями, засобами масової інформації:

22.11.2022, вівторок, 11 год.

2. З питань розвитку промисловості, комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, торгівлі, побуту та транспорту:

23.11.2022, середа, 11 год.

3. З питань земельних відносин, екології, будівництва та розвитку інфраструктури, охорони пам’яток та благоустрою:

22.11.2022, вівторок, 14 год.

4. З питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та врегулювання конфлікту інтересів:

23.11.2022, середа, 14 год.