ПОЛІЦЕЙСЬКІ ОФІЦЕРИ КОРЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМАЛИ ЩЕ ОДНЕ СЛУЖБОВЕ АВТО

Дата: 17.11.2022 14:24

На державному рівні ще у 2019 році було започатковано проект «Поліцейський офіцер громади», який став черговим кроком у реформі Національної поліції, направленим на безпеку та захист населення.

Мета проєкту полягала в тому, щоб офіцер поліції, пройшовши відповідне навчання та підготовку, постійно знаходився поряд із мешканцями своєї територіальної громади, плідно співпрацював із жителями та орієнтувався на їхні потреби.

Наша громада стала учасником проекту, зараз маємо два поліцейські офіцери громади, які мають свій облаштований кабінет (адмінприміщення міської ради). Дотепер вони користувались одним службовим авто, яке було придбано за кошти місцевого бюджету.

Сьогодні вони отримали ще один службовий автомобіль. Кошти на його придбання виділено вже з Державного бюджету у рамках проекту.