У ГРОМАДІ ВІДТЕПЕР ФУНКЦІОНУЮТЬ ЩЕ ТРИ "ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ"

Дата: 02.12.2022 12:00

Відтепер у нашій громаді функціонують ще три «Пункти незламності», де можна підзарядити телефон та отримати достовірну інформацію про події на Рівненщині та у країні – це ЗЗСО «Корецький ліцей» (м. Корець, вул. Перемоги, 1), ЗЗСО «Копитівський ліцей» (с. Копитів, вул. Шевченка, 5) та ЗЗСО «Користівська гімназія» (с. Користь, вул. Тиха, 14 А). Вони є острівцем безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності.

ℹ️Нагадаємо, що дотепер в Корці діяло два таких пункти - в адміністративному приміщенні міської ради (пл. Київська,5) та у державній пожежно-рятувальній частині №15 (вул. Коновальця, 23).

Пункти забезпечені генераторами та всім необхідним для проведення часу в комфортних умовах під час блекауту (при повному відключенні електроживлення більш ніж на 24 години).

❗️Одночасно, просимо мешканців не зловживати відвідуванням «Пунктів незламності» та максимально берегти заряд телефону під час відключення електроенергії.