Бог забирає найкращих, щоб тримали небо...

Дата: 06.02.2023 10:44

02.02.2023р., у запеклих боях за Кремінну на Луганщині, загинув справжній Герой України, один з найкращих синів нашої Держави, молодший сержант Національної гвардії України - Кирильчук Петро Петрович, 13.07.2001 р.н., житель с. Крилів.

Петро навчався у Крилівському ліцеї, після закінчення школи здобув освіту "Маляр-штукатур" у ВПУ-№1 м. Рівне.

А вже у 2021 р. здійснив свою найзаповітнішу мрію, вступив до лав НГУ.

Повний енергії та сил, мрій, надій і сподівань, Петро з першого дня повномасштабного вторгнення боронив українську землю та давав відсіч ворогові, разом з побратимами відстоював незалежність України та її територіальну цілісність.

Щирі співчуття рідним і близьким Захисника. Сумуємо разом з вами й схиляємо голови у глибокій скорботі.

Вічна пам’ять і шана українському воїну, що захищав рідну землю й всіх нас! Пам'ятаймо про ціну, яку платять наші оборонці, підтримуємо наше військо, підтримуємо наших волонтерів, щоб смерть цих Героїв не була даремна, щоб їхня Слава жила з нашою Перемогою!