Минув рік...
Сьогодні минає рік з дня, коли загинув наш земляк Олександр Володимирович Леунов. Він віддав своє життя, захищаючи нашу країну від російських окупантів у селі Кам'янка Харківської області. Рятуючи поранених бійців, пожертвував власним життям і став нашим вічним Героєм.
Ми пам'ятаємо його мужність та відвагу, його героїчний вчинок став прикладом для наслідування. У свої 34 роки Олександр Володимирович був старшим сержантом і командиром взводу, татом для двох маленьких діток, опорою для батьків та коханою людиною для дружини. Але, попри це все, він поклав своє життя на вівтар свободи українського народу. І його жертва не буде забута ніколи.
У пам'ять за Олександром, за яким ми так сильно сумуємо, пропонуємо вшанувати його хвилиною мовчання та запалити свічку. Нехай пам'ять про Героя з Корця завжди буде з нами, і нехай він залишиться в наших серцях назавжди...