З великим сумом повідомляємо вам про загибель військовго Горетого Євгена Володимировича
14.03.2023 року, в результаті ворожої атаки в районі населеного пункту Богданівка, Донецької області, перестало битись мужнє серце хлопця.
Війна, яка вкрала багато надій та мрій, тепер забрала і життя.
Євген, народився 09.09.1994 року у м. Лисичанськ, а з початком війни, коли місто опинилось під загрозою окупації, переселився з мамою та братом у с. Велика Клецька. Згодом, братів призвали на службу у військо. Горетий Євген Володимирович загинув захищаючи Україну від російських виродків.
Ця втрата надзвичайно важка не лише для родини загиблого військового, а й для всієї громади, частиною якої стала ця сім’я. Щирі співчуття рідним та близьким Євгена. Нехай Бог надасть силу і терпіння в цей важкий час.
Вічна Слава Герою України...
Про час і чин похавання повідомимо додатково.