ЗБЕРЕЖИ ЖИТТЯ - ВАКЦИНУЙСЯ!

Дата: 27.04.2023 15:26

27 квітня 2023 року фахівцями Корецького відділення Рівнеського районного відділу ДУ «Рівненський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» проведено промоакцію присвячену Всесвітньому тижню імунізації (World Immunization Week) – «ЗБЕРЕЖИ ЖИТТЯ - ВАКЦИНУЙСЯ!».

Цей заклик адресований, головним чином , до кожного мешканця планети і нагадує про те , що кожна людина повинна перевірити свій вакцинальний статус , тобто ті щеплення , які вже зроблені і які необхідно зробити.

Під час заходу охочі корчани та гості міста змогли дізнатись про переваги та необхідність вакцинації.

Найбільш допитливим та небайдужим громадянам організатори заходу дарували подарунки.

За даними ВООЗ, імунізація дозволяє щорічно запобігати від 3 до 4 мільйонів випадків смертей від дифтерії, правця, кашлюку, кору, паротиту і краснухи. Кількість дітей, які вчасно отримують вакцину, зростає, в тому числі завдяки старанням ВООЗ і оголошеної нею Тижня імунізації. Кожен рік щеплення від дифтерії, правця та кашлюку робляться більш ніж 100 мільйонам дітей у всьому світі. За період з 2000 по 2023 рік протикорова вакцинація призвела до зниження глобальної смертності від кору на 87 %.

Проведення Всесвітнього тижня вакцинації нагадує всім нам про те, що ми не повинні бути спокійними щодо вакцинокерованих інфекцій. Той факт, що багато хвороб через вакцинацію переможені і ми про них «забули», не означає, що вакцинація більше не потрібна.

Медичні працівники! Кожна консультація – привід перевірити, чи є необхідні щеплення у:

– дітей

– молоді

– дорослих

– людей похилого віку

Пацієнти, запитайте у лікаря, чи є у Вас, Ваших близьких і Ваших дітей всі необхідні щеплення!

Проходьте вакцинацію своєчасно та будьте здорові!