Спартакіада серед депутатів

Дата: 08.05.2023 15:57

Цими вихідними у місті Рівному пройшла обласна спартакіада із змагань з тенісу настільного, шахів та шашок серед депутатів обласної та районних рад, депутатів територіальних громад (міських, селищних, сільських).

У змаганнях взяли участь депутати з Рівненської обласної ради, Рівненської районної ради, Корецької міської ради, Костопільської міської ради, Гощанської селищної ради, Рокитнівської селищної ради, Немовицької сільської ради.

Організатором змагань виступила Рівненська обласна організація ФСТ «Спартак» спільно з управлінням у справах молоді та спорту облдержадміністрації. Також, активну участь у забезпечені організації заходу прийняв Віталій Качановський, делегований представник Місцевого осередку ГО «ВФСТ «КОЛОС».

Серед переможців багато наших депутатів, а саме:

Мамчуровська Алла, посіла І місце у змаганнях з шашок-64 серед жінок;

Виннічук Світлана, посіла І місце у змаганнях з шахів серед жінок;

Самчук Сергій, зайняв ІІ місце у змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків;

Виннічук Микола, зайняв ІІІ місце у змаганнях з шашок-64 серед чоловіків;

У командному заліку з шашок-64 Корецька міська рада зайняла І місце!

Команди переможці та призери нагороджені кубками та дипломами, а гравці у кожному з видів спорту, які посіли призові місця, нагороджені медалями та грамотами. Вітаємо переможців та призерів із здобутками, це ще одне підтвердження того, що Корецька громада - одна з найспортивніших громад області!