Проведено позачергове засідання виконкому Корецької міської ради

Дата: 10.05.2023 18:16

Сьогодні, 10.05.2023 року, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Корецької міської ради, участь у якому взяли 18 із 22 його членів.

На засіданні визначено обсяг та джерела компенсації витрат особам на території Корецької громади, що тимчасово розмістили внутрішньо переміщених осіб відповідно до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану, затвердженого постановою КМУ від 19.03.2022 № 333, в редакції постанови КМУ від 30.09.2022 № 1094, згідно з якою ці виплати, починаючи з вересня місяця, фінансуються лише за рахунок коштів міжнародних та благодійних організацій, громадських об’єднань. Із такими заявами до відділу соціального захисту населення звернулось 40 осіб; обсяг зазначеної компенсації за квітень становить 40 026 грн. З цього питання інформував Анатолій Іващук, начальник відділу соціального захисту населення Корецької міської ради.

Надано дозвіл КЗ «Корецький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Корецької міської ради на передачу у тимчасове користування та відповідальне зберігання генератора потужністю 3,5 кВт для потреб під час виконання аварійно-ремонтних робіт КП «Корецьжитловодоканал» Корецької міської ради.

За результатами розгляду  питань прийнято відповідні рішення.

На цьому засіданні виконкому  обговорено зі старостами про стан погашення  заборгованості зі сплати місцевих податків та зборів за 2022 рік та їх нарахування у 2023 році; про стан виконання мобілізаційних завдань, визначених відповідними розпорядженнями  П’ятого відділу Рівненського РТЦК СП; про стан проведення демонтажу окремих символів та написів тоталітарного режиму на пам’ятках місцевого значення, тощо у контексті нового Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», який набере чинності з 27.07.2023 року та визначає правові засади засудження російської імперської політики в Україні, заборони пропаганди її символіки та встановлює порядок  ліквідації символіки російської імперської політики.