Навчальний рік 2022-2023 прямує до завершення!

Дата: 25.05.2023 11:01

Фото без описуЦьогоріч у Корецькій громаді очікуємо 833 випускників шкіл, що на 66 дітей менше, ніж торік. Це 155 одинадцятикласників (204 у минулому році), 342 дев’ятикласники (296 у минулому році) та 336 четвертокласників (400 у минулому році).

Для старшокласників готуємо 16 золотих медалей та 5 срібних. Для 19 випускників 9-х класів очікуємо свідоцтва про здобуття базової середньої освіти з відзнакою.

Навчання у майже всіх закладах загальної середньої освіти громади завершиться 31 травня. У ці дні також відбудуться випускні ранки для 117 дошкільнят, вихованців дошкільних структурних підрозділів закладів освіти. А всього у 2023-2024 навчальному році очікуємо 345 першокласників.

На участь в Національному мультипредметному тесті цього року зареєструвалися 134 випускники одинадцятих класів, що становить 87% від загальної кількості. Основна сесія НМТ розпочнеться з 5 червня і триватиме до 23-го червня.