В громаді розпочалися роботи з обкошування місць масового відпочинку

Дата: 30.05.2023 08:33

Для підтримання комфорту під час відпочинку на берегах річки, міською радою проводиться обкошування місць проведення дозвілля. Ці роботи завжди супроводжуються прибиранням сміття за нашими любими рибалками та відпочивальниками, тому звертаємося до всіх з проханням дотримуватися чистоти та порядку у місцях відпочинку на берегах нашої річки Корчик!

Жилка, пінопласт, баночки з під наживки, скляна тара з алкогольних напоїв, пластикові пляшки, пачки з цигарок – лише не великий перелік знайденого. Це справді прикро бачити, як красиві місця відпочинку перетворюються на смітник. Кому ви це залишаєте, невже ви тут не живете, чи не будуть жити ваші діти?

Не створюйте сміттєзвалища в не призначених для цього місцях. Не залишайте його на берегах, це все з паводками та зливами опиняється в річці. А потім: «Чому в нас річка зелена?», «Чому немає де купатись?» Тому що, кожен з нас відповідає за навколишнє середовище, за ті чисті вулиці та ріки, за береги без скла та клумби з квітами!

Збереження чистоти та краси наших водойм залежить від кожного з нас. Допоможіть нам зберегти ці місця привабливими та чистими.

Приєднуйтесь до нас у зусиллях зберегти наші водойми та зробити їх кращими для всіх. Дякуємо за розуміння та співпрацю.