Рівненська область, Рівненський район

Жадківкий Ураган переграв Керамік в Баранівці

Дата: 30.05.2023 08:35
Кількість переглядів: 64

28 травня 2023 року в матчі 6-го туру відкритого чемпіонату Звягельської Супер ліги з футболу Ураган здобув перемогу над командою Керамік з м. Баранівка Звягельського району.

Перший тайм розпочався з штурму воріт суперника нашою командою. Футболісти Урагана провели кілька швидких атак одна з яких завершилася голом у виконанні Станіслава Бриковця, далі гра дещо вирівнялася наші футболісти провели кілька хороших контратак, проте перший тайм так і завершився з рахунком 1-0 на нашу користь.

В першій половині другого тайму Дмитро Мендалюк довів рахунок до 2-0. Наші хлопці мали ще кілька моментів щоб збільшити перевагу (двічі, після штрафних ударів, господарів поля рятувала поперечина, раз штанга) проте не реалізували їх. За 10 хвилин до кінця матчу рефері поставив незрозумілий пенальті в наші ворота, рахунок став 2-1, господарі поля влаштували фінальний штурм на наші ворота, проте гравці Урагану зуміли нівелювати намагання суперника за завершити матч з рахунком 2-1 на свою користь.

Результати інших матчів 6-го туру:

ФК Смолка 10-1 ФК ДЮФКП-2

ФК Одіссей 4-0 ФК Олімпік

ФК ДЮФКП-1 1-3 ФК Полісся

ФК Авангард 2-3 ФК Спорт-Лідер

ФК Керамік 1-2 ФК Ураган

Наступний матч Ураган проведе у неділю 04.06.2023 на стадіоні Колос в м. Корець проти команди ДЮФКП-1.