День захисту дітей у Корецькій громаді

Дата: 01.06.2023 16:59

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають День захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної любові. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.

Вже другий рік поспіль ми зустрічаємо це свято мрій і надій під звуки сирени, але, завдяки хоробрим воїнам України, ми не чуємо артилерійської канонади. Наші діти мають майбутнє, а ми можемо планувати завтра.

Сьогодні ми влаштували для дітлахів безліч тематичних локацій по всій громаді. Дякуємо всім, хто приймав участь в організації, усім причетним та небайдужим, хто долучився і забезпечив дітям свято. Також висловлюємо особливу подяку ФОП Бецану Олександру Сергійовичу за надані 540 порцій морозива, родині Бобрових за солодощі, дипломи і грамоти для наших юних футболістів, Козлюк Марії Іванівні, директорці Міжнародного благодійного фонду «З добром у серці» за іграшки, Мазурець Галині Миколаївні, директорці КП «Міжлікарняна аптека» КМР за надані вітаміни, Корецькій організації Товариства Червоного Хреста України, в особі Якимчука Олександра Леонідовича за дитяче харчування та підгузки для новонароджених, Рівненській обласній асоціації футболу (голова Олексій Хахльов) за надані медалі кубки та м'ячі для переможців змагань з футболу та всім-всім, хто підтримав День захисту дітей у Корецькій громаді!

Віримо в перемогу та світле майбутнє наших діток і УКРАЇНИ!