Припинення газопостачання у частині м. Корець

Дата: 02.06.2023 10:42

Здолбунівське відділення АТ «Рівнегаз» доводить до Вашого відома, що 7 червня 2023 року з 8-00 та до завершення запланованих робіт буде проведено припинення газопостачання частини м. Корець (вул. Катерини Ступницької, пров. Катерини Ступницької, вул. Травнева, вул. Григорія Сковороди, пров. Григорія Сковороди, частина вул. Фабрична та частина вул. Київська (мікрорайон та багатоповерховий будинок №61)), в зв'язку з проведенням технічного обслуговування газових мереж та виконання планових ремонтних робіт на них для забезпечення безперебійного та безаварійного газопостачання.

До початку виконання робіт необхідно перекрити  крани на газовому обладнанні та на опусках перед ними.  До пуску газу на газове обладнання необхідно відкрити квартирку та провітрити приміщення не менше 10 хв.

При появі в приміщенні запаху газу слід негайно припинити користування газовими приладами, перекрити крани на приладах, відчинити вікна і кватирки для провітрювання приміщення, викликати аварійну службу по тел.104, не запалювати вогню, не курити, не вмикати і не вимикати електроосвітлення і електроприлади.

Відновлення газопостачання буде проводитись після проведення запланованих робіт та стовідсоткового доступу до газового обладнання в житлових будинках.

Кількість абонентів, що заплановані до відключення   351.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)