Вітаємо журналістів з професійним святом, яке традиційно відзначається 6 червня

Дата: 06.06.2023 09:17

Щиро вітаємо вас з професійним святом - Днем журналіста! Роль журналістики у кожному суспільстві є незамінна та надзвичайно важлива.

Особливі слова вдячності хочемо адресувати колективу тижневика "Вісник Кореччини" та його головному редактору Ані Солонінко. Ваш професіоналізм, наполеглива робота та здатність відображати об’єктивну картину подій заслуговують великої похвали. Ви не тільки повідомляєте нам новини, а й допомагаєте зрозуміти та осмислити події, що відбуваються в нашій громаді.

Також вітаємо Андрія Павловського, секретаря Корецької організації Національної спілки журналістів України. Ваша праця і відданість журналістиці є вагомим внеском у розвиток професії та забезпечення високих стандартів журналістської етики.

Бажаємо невичерпної творчої енергії, великих досягнень та професійних перемог. Нехай плідна робота сприяє розвитку громади та підтримує дух нашого народу. Дякуємо за вашу працю, що підтримується сумлінністю, чесністю та бажанням донести правду до кожного нашого мешканця.