Корецька багатопрофільна лікарня - заклад загального рівня.

Дата: 15.06.2023 09:07

У Міністерстві охорони здоров’я затвердили статус медичних закладів Рівненщини

Область матиме один госпітальний округ із трьома госпітальними кластерами – Рівненський, Дубенський, Сарненський та Вараський райони. Лікарні будуть поділені на надкластерні, кластерні та загального рівня.

Кластерні лікарні забезпечать надання більшості медичних послуг – від педіатрії до хірургічних втручань. Погоджено 7 кластерних закладів: центральна міська лікарня Рівного, Березнівська ЦМЛ, Острозька багатопрофільна лікарня», Костопільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування, Сарненська ЦРЛ, Вараська багатопрофільна лікарня, Дубенська міська лікарня.

Лікарні загального рівня, серед яких Корецька багатопрофільна лікарня, мають стати осередками надання допомоги на базовому рівні та за потреби перенаправляти жителів за маршрутами пацієнта далі на кластерний або на надкластерний рівень.

23 заклади охорони здоров’я опинилися поза мережею, тобто такі, що мають переважно невелику кількість ліжок і у середньостроковій перспективі актуальність цих видів стаціонарної медичної допомоги може бути переглянута.