22 червня в українському календарі відмічений як День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Дата: 22.06.2023 12:42

Кожен п’ятий українець поліг на кривавих полях Другої світової війни… Пекельними нитками написано історію нашого стражденного народу, кожної української родини.

Сьогодні як і 80 років тому ми знову відстоюємо свою незалежність, свободу, демократію. Нині знову розгорнуто книгу трагічних сторінок в які ми вписуємо історію кров’ю і життями наших найкращих синів та дочок, які героїчно б’ються з одвічним ворогом, який вкотре мріє загарбати наш дім. Сучасний російський режим вирішив повторити шлях гітлерівської Німеччини. Нашу землю знову обстрілюють ракети та їздять танки окупанта.

Та попри все ми обов’язково переможемо і все відбудуємо. Перемогли нацистів – переможемо і рашистів!

Вічна пам’ять загиблим, схиляємо голови у хвилині мовчання… Честь і слава живим Героям!