Відбулася чергова сесія Корецької міської ради

Дата: 22.06.2023 15:55

22 червня 2023 року за участю 17 депутатів міської ради відбулося пленарне засідання 42-ї чергової сесії Корецької міської ради, на якому розглянуто 97 питань, в тому числі: 82 земельних.

Відповідно до постанов Корецької міської територіальної виборчої комісії Рівненського району Рівненської області від 05 червня 2023 року № 122 «Про визнання депутата Корецької міської ради обраним» та № 123 «Про реєстрацію Дулюк К. В. депутатом Корецької міської ради» голова виборчої комісії Тамара Мироненко оголосила про початок повноважень депутата восьмого скликання Корецької міської ради Рівненського району Рівненської області Дулюк Катерини Віталіївни.

На цьому пленарному засіданні внесено  зміни до певних місцевих програм: Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Корецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Корецької міської ради на 2023 рік» (виділено із місцевого бюджету 115 тис. грн), інформувала Наталія Волківська, директор КНП «Корецький центр ПМСД»; до Програми благоустрою Корецької міської територіальної громади та розвитку комунального підприємства «Корецьжитловодоканал» Корецької міської ради на 2023 рік (відповідно до яких передбачено кошти на ремонт тротуарів та прилеглої до них території  біля та навпроти малого міського ринку, аптеки з метою їх облаштування;  а також біля Корецької гімназії задля убезпечення дітей та дотримання правил безпеки дорожнього руху; на співфінансування  облаштування білощебеневого покриття дороги до міського сміттєзвалища та на поточний ремонт доріг громади),  інформувала Ірина ВИГОРІЙ, начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та контролю міської ради.

На пленарному засіданні ради затверджено цільову  Програму надання фінансової та матеріальної підтримки іншим  територіальним громадам України для подолання наслідків збройної агресії  російської федерації на 2023 – 2024 роки, інформувала Валентина ПАВЛЮК, секретар міської ради.

• клопотання про виділення коштів із місцевого бюджету для придбання матеріалів та обладнання для створення належних умов функціонування від керівників закладів загальної середньої освіти: «Устянський ліцей», «Корецька гімназія», «Морозівська гімназія», «Черницька гімназія», «Копитівський ліцей», КЗ« Центр культури, дозвілля, туризму, бібліотечної та музейної справи», КЗ «Корецька ДЮСШ», КЗ «Корецький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», Архівного відділу Рівненської райдержадміністрації та виконкому міської ради, який, зокрема, звернувся з клопотанням  виділити кошти в сумі 100 тис. грн.  на виконання Програми підтримки аграрного сектору Корецької міської територіальної громади на 2023 – 2025 роки, зокрема, на надання матеріальної допомоги  особистим селянським господарствам громади, які утримують три і більше корови  при наявності ветеринарних паспортів, тощо на пленарному засіданні ради внесено зміни до бюджету Корецької міської територіальної громади на 2023 рік (інформувала Людмила ВОЯТ, начальник фінансового відділу Корецької міської ради).

Відповідними рішеннями затверджено внесення доповнень до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності Корецької міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду на аукціоні, затвердженого рішенням міської ради від 22.07.2021 № 1227;  Про намір передачі в оренду майна, що належить до комунальної власності Корецької міської територіальної громади; Про затвердження умов та додаткових умов оренди комунального майна Корецької міської територіальної громади, що міститься в Переліку першого типу шляхом проведення аукціону (Інформувала  Катерина АНДРІЙЧУК, головний спеціаліст юридичного відділу міської ради).

На пленарному  засіданні  також затверджено рішення «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг Корецької міської ради». Як зазначив Василь ДАНИЛЮК, начальник ЦНАПу Корецької міської ради,  у зв’язку з тим, що міська рада закупила необхідне обладнання для оформлення і видачі паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм, оформлення і видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм; реєстрації, перереєстрації колісних транспортних засобів усіх категорій з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків, зняття з обліку транспортного засобу з видачею облікової картки та номерних знаків для разових поїздок (для транспортних засобів, які відповідно до законодавства не підлягають огляду/експертному дослідженню, або на які подано підтвердні документи про його проведення, або якщо інформація про його проведення міститься в єдиній інформаційній системі МВС); Видачу свідоцтва про реєстрацію колісних транспортних засобів для виїзду за кордон; Видачу нового посвідчення водія на право керування транспортними засобами замість втраченого або викраденого; Обмін посвідчення водія на право керування транспортними засобами (без складання іспитів), тощо та планує найближчим часом  надавати перелік послуг  підрозділу Державної міграційної служби,  послуг регіонального сервісного центру ГСЦ МВС, пов’язаних із цим,  стало необхідним затвердити вказаний перелік адміністративних послуг.

Змінено назву комунального закладу «Центр культури, дозвілля, туризму, бібліотечної та музейної справи» Корецької міської ради» на « Центр культурних послуг» Корецької міської ради», як того вимагає чинне законодавство.

Схвалено також і  рішення «Про демонтаж, заміну елементів радянської символіки в населених пунктах Корецької міської територіальної громади».