З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Дата: 28.06.2023 08:33

Фото без описуКорецька міська рада вітає з Днем Конституції України, головним документом нашої країни, який став важливим фундаментом для розвитку суверенної України і втілення наших національних цінностей.

Цей день нагадує нам про національну гідність і силу, спільні цінності, єдність, надихає на подальші досягнення. Нехай демократичні принципи, що були закріплені цим важливим документом, стають реалізованими у нашому сучасному житті, а дух законності осягне серце кожного громадянина нашої держави. Нехай Конституція завжди буде рушійною силою нашої нації, що допомагає нам будувати справедливе суспільство, де поважаються права кожного громадянина.

Від щирого серця бажаємо жителям нашої громади життєвої енергії та впевненості у яскравому майбутньому нашої держави, заснованому на конституційних цінностях. Зичимо вам гордості бути частиною такої великої нації, міцного здоров'я і віри у свої сили.

Разом будуймо демократичне громадянське суспільство!

Великої Перемоги всім нам та Україні! Слава Україні!