Через Кореччину пробігли учасники українсько-литовського марафону на підтримку вступу України в НАТО

Дата: 28.06.2023 12:51

Днями в Києві стартували 12 рівненських марафонців, які пронесуть наш національний прапор, переданий із Бахмута, через Україну до польського кордону, де його підхоплять литовські учасники. Прапор буде урочисто зустрінутий у Вільнюсі на площі Лукішкес 11 липня, де й проходитиме Саміт НАТО. Мета акції - привернути увагу світової спільноти до війни в Україні та її потенціалу стати 33 членом Північноатлантичного альянсу. Саме тому у марафоні символічно беруть участь 33 учасники із двох країн (12+21).

Маршрут пролягає через Київщину, Житомирщину, Рівненщину та Волинь. Надзвичайно символічно, так склалось, що дорога через Кореччину припала на День Конституції України. Тож сьогодні заступник міського голови Юрій ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ зустрів марафонців та провів коротку розмову з представником литовської громадської організації Blue/Yellow for Ukraine, яка і є ініціатором заходу, Валерією Голубцовою. Починаючи з 2014 року, з початку російської агресії фонд передав українській армії на закупку необхідних технологічних речей понад 42 млн. євро, 470 пікапів на фронт, а також вантажівки, медичні автомобілі та обладнання тощо.

Дякуємо нашим литовським друзям за підтримку та над зусилля у боротьбі рашистською чумою, все буде ПЕРЕМОГА!