ЗЗСО "Крилівський ліцей" відтепер має новенький шкільний автобус

Дата: 12.07.2023 14:40

В рамках Державної програми «Шкільний автобус» наша громада на потреби ЗЗСО «Крилівський ліцей» Корецької міської ради отримала новенький шкільний автобус.

Це вдалося завдяки освітній субвенції та співфінансуванню коштів з бюджету громади (1 млн 100 тис).

Завдяки отриманому транспорту буде організовано підвезення учнів та педагогічних працівників до ЗЗСО «Крилівський ліцей» з сіл Богданівка, Бриків, Черниця.

Нагадаємо, що з початку повномасштабного вторгнення наша громада передала для потреб Збройних Сил України 3 шкільні автобуси, але за час війни завдяки освітній субвенції та нашому спів фінансуванню з бюджету громади ми отримали 3 автобуси. В 2021 році – ЗЗСО «Корецький ліцей», 2022 рік – ЗЗСО «Копитівський ліцей», і сьогодні – ЗЗСО «Крилівський ліцей».

В цей час всі наші зусилля спрямовані на допомогу військовим, але поряд з цим не маємо забувати і про наших дітей. Дякуємо всім платникам податків у нашій громаді!

Все буде Україна! Разом до перемоги!