АКТУАЛЬНО ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ👇

Дата: 11.08.2023 12:26

Фото без описуЗапрошуємо вас взяти участь у нетворкінгу в межах програми EU4Business «Експорт: виклики та можливості»

Продавати свою продукцію на нових ринках — це не складно, якщо правильно підготуватися. Лише крок за кроком, маючи експортну стратегію ви зможете зробити цей процес максимально швидким та ефективним.

👉Для кого цей нетворкінг?

Запрошуємо до участі підприємців, які цікавляться масштабуванням і виходом на нові ринки.

Під час заходу:

✅ презентуємо програми підтримки експортної діяльності для МСП регіону

✅ поспілкуємося про виклики та можливості експорту місцевих виробників

✅ обговоримо можливості Дія.Бізнес та Офісу з розвитку підприємництва й експорту для інтернаціоналізації

🗓 16 серпня, 12:00 — 14:00, офлайн.

📍 м. Острог,новий корпус НУ «Острозька академія»

м. Острог, проспект Незалежності 3 а, аудиторія 303

📎 Участь безоплатна за умови попередньої реєстрації, активне посилання в шапці профілю.

Захід організовано в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку за дорученням Європейського Союзу та уряду Німеччини реалізує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit ( GIZ ) GmbH. Захід став можливий за рахунок додаткового фінансування уряду Німеччини.

Організатори заходу – Центри Дія.Бізнес в Одесі та Рівному.

Гугл форма для реєстрації  за посиланням - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdtZKQ-kpfbfFaHEWO2JS00h2PSaatVimhsz4fuFe5tcyNp7g/viewform