ЗАПРОШУЄМО МОЛОДЬ ГРОМАДИ СТАТИ УЧАСНИКАМИ ПРОЕКТУ

Дата: 16.08.2023 09:01

Фото без описуНаша громада перемогла у відборі до Всеукраїнського проєкту Впливові

Триває відбір молоді віком від 18-ти до 35-ти років, які матимуть шанс стати учасником проєкту, пройти онлайн-курс і реалізувати свою ініціативу в громаді😍

🙋‍♀️🙋Хочеш змінювати Україну? Мрієш бути корисним/корисною своїй громаді? Бракує знань як створювати та реалізовувати проєкти соціальної дії? Тоді в нас для тебе чудова новина! Твоя громада перемогла у відборі до “Впливових”.

Маєш шанс стати учасником проєкту, пройти онлайн-курс і реалізувати свою ініціативу в громаді.

Ми оголошуємо відбір молоді віком від 18-ти до 35-ти років до участі у всеукраїнському проєкті «Впливові». Громади, з яких шукаємо охочих — знайдеш на карті.

Що для цього потрібно?

Заповни онлайн-форму https://forms.gle/cHrgaqJ13tY4YNL27 пройди відбір і очоль зміни в своїй громаді.

Ми допоможемо знайти однодумців та ресурси, щоб реалізувати твій проєкт.

Ми дамо всі інструменти для твоєї самореалізації.

Реєстрація відкрита до 25 серпня включно.

________________

Проєкт реалізовується в межах програми USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») HOVERLA / проєкт USAID в Україні