СПЛАТІТЬ ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК!

Дата: 21.08.2023 17:24

Фото без описуКорецька міська рада нагадує громадянам, які мають у власності чи користуванні земельні ділянки, що необхідно сплатити земельний податок за поточний рік.

Плата за землю (земельний податок) нараховуються відповідно до Податкового кодексу України згідно ставок, які встановлені та затверджені рішенням Корецької міської ради: від 14 липня 2022 року № 3112 «Про внесення змін до рішення Корецької міської ради від 07.07.2021 № 1202 «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Корецької міської територіальної громади»».

У випадку несвоєчасної сплати податку буде нарахована пеня та штраф за кожен протермінований день.

Шановні громадяни! Пам’ятайте, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежать соціальні виплати, благоустрій громади, утримування закладів дошкільної та позашкільної освіти, культури та інше.

Сподіваємося на розуміння та своєчасну сплату!