Відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій

Дата: 22.08.2023 16:18

22.08.2023 відбулося спільне засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, податкової та регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва та з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, соціального захисту, молодіжної політики, зв’язків з політичними партіями та громадськими об’єднаннями, засобами масової інформації під головуванням Валентина Свінціцького та секретаря засідання Світлани Виннічук.

На цьому засіданні розглянуто 34 питання та схвалено проекти рішень міської ради, які розглядатимуться на черговій 44-й сесії 23.08.2023 року, зокрема: «Про затвердження штатного розпису комунального некомерційного підприємства «Корецька міська лікарня» Корецької міської ради (інформував: Володимир СУХИЙ, в.о. директора КНП «Корецька міська лікарня»), Про погодження кошторису та штатного розпису ЗЗСО «Корецький ліцей» Корецької міської ради ( Інформувала Людмила ДАНИШ, в.о. директора ЗЗСО «Корецький ліцей»).

Розглянуто клопотання про виділення коштів із місцевого бюджету та перерозподілу видатків по кодах економічної класифікації видатків у межах кошторисів для придбання матеріалів та обладнання для створення належних умов функціонування від керівників закладів загальної середньої освіти: ЗЗСО «Користівська гімназія», «Старокорецька початкова школа», «Даничівська початкова школа», «Річецька початкова школа», «Сторожівська гімназія», «Устянська гімназія», «Морозівська гімназія», «Копитівський ліцей», «Головницька гімназія», «Корецька гімназія», КЗ «Корецька ДЮСШ»; клопотання виконкому Корецької міської ради про перерозподіл коштів для оплати коштів на оплату послуг з перевезення військовозобов’язаних до пунктів призначення; клопотання відділу соціального захисту населення Корецької міської ради щодо виділення коштів та рекомендовано до погодження на пленарному засіданні ради внесення змін до бюджету Корецької міської територіальної громади на 2023 рік (інформувала Людмила ВОЯТ, начальник фінансового відділу Корецької міської ради).

На засіданні обговорено також і питання про відновлення діяльності Молодіжної ради при виконавчому Корецькій міській раді ( інформувала Наталія ЗАГОРУЙКО, головний спеціаліст з питань інвестиційних проектів відділу проектної діяльності, розвитку інвестицій та міжнародного співробітництва).

Про проект затвердження Програми розвитку спортивного простору «Стадіон» Колос» на 2023-2028 роки» Корецької міської територіальної громади інформували: Наталія ЗАГОРУЙКО, головний спеціаліст з питань інвестиційних проектів відділу проектної діяльності, розвитку інвестицій та міжнародного співробітництва та Аліна ТУПАЄЦЬ , представник МГО «ТУСА».

Про необхідність затвердження Положення про пожежно-рятувальний підрозділ для забезпечення місцевої пожежної охорони Корецької міської ради у зв’язку із зміною норм законодавства інформував Тарас ЧЕРНЮК, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, економічної політики, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Корецької міської ради.

Рекомендовано затвердити на пленарному засіданні міської ради Статут КП «Корецьжитловодоканал» у новій редакції та внести зміни до рішень міської ради у зв’язку із набранням чинності постанови КМУ від 18.07.2023 № 733, яка регламентує «поводження з побутовими відходами» замінити словами «управління побутовими відходами», а саме: внести зміни до рішень міської ради у зв’язку із набранням чинності постанови КМУ від 18.07.2023 № 733, яка регламентує «поводження з побутовими відходами» замінити словами «управління побутовими відходами», а саме:

Про затвердження інвестиційної програми управління побутовими відходами комунального підприємства «Корецьжитловодоканал» Корецької міської ради на 2023 рік у новій редакції; «Про внесення змін до рішення Корецької міської ради від 22.12.2022 № 3312 «Про затвердження фінансового плану КП «Корецьжитловодоканал» Корецької міської ради на 2023 рік» та «Про внесення змін до рішення Корецької міської ради від 30.01.2020 № 1435 «Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами та інших послуг, що надаються КП «Корецьжитловодоканал» Корецької міської ради» ( Інформував Андрій ЧЕКАЛЬСЬКИЙ, директор КП «Корецьжитловодоканал»).

Схвалено внесення доповнень до переліку об’єктів комунального власності Корецької міської територіальної громади, затвердженого рішенням міської ради від 23.03.2023 № 3709 у зв’язку із оформленням права власності на безхазяйне майно.

Також рекомендовано сесії схвалити затвердження звіту про оцінку майна комунальної власності Корецької територіальної громади та затвердити цей об’єкт комунальної власності Корецької міської територіальної громади, як такий, що підлягає приватизації. (Інформувала: Катерина АНДРІЙЧУК, головний спеціаліст юридичного відділу міської ради).

Також розглянуто подання голови конкурсної комісії на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Корецька міська лікарня» Корецької міської ради щодо припинення конкурсу у зв’язку із закінченням терміну проведення конкурсу та у зв’язку із неможливістю прийняття рішень конкурсною комісією у порядку та формі, визначеними пунктами 15, 23, 33 постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» (інформувала Валентина ПАВЛЮК, секретар міської ради).

У рамках підготовки до чергової 44-ї сесії Корецької міської ради 22.08.2023 року також відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин, екології, будівництва та розвитку інфраструктури, охорони пам’яток та благоустрою під головуванням заступника голови комісії Івана МАРКЕВИЧА, на якому розглянуто 72 проекти рішень у сфері земельних питань.