Попри війну в країні, сезон осіннього загострення у паліїв трави та залишків городини таки розпочався!

Дата: 25.08.2023 22:40

На прохання та скарги жителів міста та наближених сіл, щоб не говорили, що ми «просиджуємо штани в тій міській раді», а поліцейські машини їздять "взад-вперед", провели рейд з виявлення паліїв.

Сльози, крики, прокльони, «а де його дівати», що ми лише не почули, але вогонь тушили. Та чим далі до ночі, то більше вогнищ. І здавалось, всі дорослі, всі знають краще за нас, як жити та вести фермерство, а те, що спалювати зелену, сиру траву – ні!

Чи може хтось в цю пору попрати й висушити речі, чи провітрити кімнати? Люди, ми ж не одні на цім світі! Та поскладайте ці рештки й вони перегниють, чи вже висушіть їх врешті-решт, а потім сухе спаліть, не збурюйте населення в такий скрутний час.

Напевне половина корчан вже якось побувала за кордоном, на заході, куди ми так прагнемо, а чи можна там так запалити? Підпаліть щось в Німеччині чи в Польщі і отримайте 1️⃣5️⃣0️⃣0️⃣ 💲 штрафу. І повірте, отримаєте. Адже там є консолідація населення, яке не лише вміє в «Підслухано Корець» писати образливі пости на владу, а при вчиненому злочину телефонує на гарячі лінії.

Друзі, війна не за вікном і не на порозі, а в нашому домі… І якщо ми не будемо об’єднані в усіх сферах, ми її програємо. Ми не спекулюємо цим, а лише просимо бути більш раціональними та відповідальнішими. Бачите палія – дійте! Не обов’язково вступати з ним в суперечку, просто зателефонуйте на вказані телефони нижче ⬇️

Дякуємо за розуміння та співпрацю! 🙂

Поліцейські громади:

Васильчук Іван Миколайович 380969817544;

Тарасович Олег Валерійович 380965344504.