ПАМ'ЯТАЄМО...

Дата: 31.08.2023 14:57

Сьогодні в центрі села Крилів зібрались мешканці, учні та вчителі ЗЗСО «Крилівський ліцей», керівництво громади, щоб вшанувати пам’ять загиблих хлопців-крилівчан, які ціною власного життя захищали незалежність, цілісність та суверенітет України, захищали кожного з нас.

Відповідно до Указу Президента України від 17.03.2023 № 161 «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне і бездоганне служіння Українському народові, житель с. Крилів, молодший сержант Національної гвардії України Кирильчук Петро Петрович нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Сьогодні міський голова Людмила Дмитрук та представник Національної гвардії України вручили цю нагороду батькам загиблого.

Петро загинув 02 лютого 2023 року під час запеклих боїв за Кремінну на Луганщині. Йому назавжди 21.

Опісля присутні побували на місцевому кладовищі, відвідали могили всіх загиблих із с. Крилів. Схилили голови перед тими, які не вагаючись віддали своє життя за нашу волю. Їх подвиг неоціненний.

Ми у вічному боргу перед батьками за цих мужніх дітей.

Пам’ятаємо та ніколи не забудемо!