ВІТАЄМО ЗІ СТАРТОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

Дата: 01.09.2023 15:44

Ми проживаємо життя у надскладний час. Щодня Україна долає виклики та загрози, що колись і уявити було тяжко. Вже вдруге наші діти розпочинають освітній процес під гул сирен, але дякуючи нашим мужнім Воїнам, тут, у Корецькій громаді, чути лише гул тих сирен та не видно полум’я страшної, загарбницької, російської війни.

Світ ніколи не буде таким, як раніше… Технології та цифровізація розвиваються стрімкими, семимильними кроками, які нам потрібно наздоганяти. Але ми українці, ми сильні, а діти наші будуть ще сильніші!

Для вас, учні, прийшов час нових відкриттів та викликів. Цінуйте унікальність років та головне – вірте у себе й у свої сили. Не бійтесь нового та складного, адже через терни лежить шлях до зірок. Ви наше майбутнє, ви наша сила й опора, ви наше – все!

У День знань бажаємо, щоб гарний настрій не згасав, мрії збувалися, а навчання давалося легко. Нехай навчальний рік буде наповнений незабутніми моментами, відкриттями та грандіозними успіхами.

Мирного та успішного навчального року, яскравих досягнень та перемог!

Все буде Україна!